Blog

Zonguldak Google Ads Ajansı

Zonguldak Google ads ajansı

Zonguldak Google ads ajansı Zonguldak ve çevresinde bulunan işletmelerinizin Google reklam kampanyalarını yürütmek için adaydır. Bir çok dalda hizmet veren Mimoza Bilişim Google ads ajansı alanda ki bilgi ve tecrübelerini sizler için ortaya koymak ister. Google ads ilk olarak 2000 yılında Google’ın yürürlüğe koyduğu bir reklam birimidir. Biz Mimoza Bilişim olarak kendimizden örnek vermek istersek şimdiye kadar Google reklamlarından bire üç hatta dört, beş kazandığımızı dile getirebiliriz.

Zonguldak Google Ads Ajansının İşlevleri

Dilerseniz hali hazırdaki web portfölyonuzun reklam kampanyasını yürütmek üzere projenize başlayabileceğimiz gibi, tamamen sıfırdan tüm kampanyanızı baştan başlatabiliriz. Örnek olarak dile getirmek istersek;

A firması bir grafik tasarım ajansı firması olsun. Bu A firmasının halihazırda bir web sitesi bulunsun. Hatta Google arama konsolu ve analitik hesapları açık olsun. Böyle bir durumda Google hesabınız ile kampanyanızı yürütebileceğimiz gibi, Yeni bir Google hesabı ile arama konsolu ve analitik ayarlarınızı taşıyıp Google ads işlemlerinizi yürütebiliriz.

Google ads rekabet düzeyi düşük, aranma oranı yüksek kelimelerde başarı sağlayan bir reklam aracıdır. Rekabet düzeyi düşük, aranma olasılığı yüksek kelimeler daha çok aylık (küçük işletmeler için) yani Google’a ayda 1500 lira ila 10000 lira arasında ödeme yapan kurumlar için geçerlidir. Bu işletmeler genelde küçük çapta işletmelerdir. Daha büyük işletmeler için daha yüksek reklam giderleri olur. Bunun haricinde Google ads’in başlattığı smart kampanyalar vardır. Biz Mimoza Bilişim için şimdiye kadar sadece smart kampanyaları kullandık. Şu an için en az 1”e 3 kazandık diyebiliriz. Google reklam verenleri, genelde tam reklam verenin istediği tarzda müşteriler ile buluşturmakta. Bu yüzden Google’a hep güvendik diyebiliriz.

Mimoza Bilişim Zonguldak Google Ads ajansı Zonguldak ve çevresinde bulunan (KDZ Ereğli, Alaplı, Akçakoca, Kozlu, Düzce) şehirlerde ki işletmelerin reklam kampanyalarını yürütmeye adaydır.

Bir Yanıt Bırakın


Your email address will not be published. Required fields are marked *