Web Tasarım ve SEO ücretleri

Potansiyel müşterileriniz sizlere hemen ulaşsın ve göz doldurucu içeriğiniz ile büyülensinler ve bu sayede ticaretiniz artsın

Web Tasarım ve SEO ücretleri

Tüm Hizmetlerimizi Üzerine Tıklayıp Kredi Kartına 9 Takside Kadar Alabilirsiniz

Biz ancak ortaya çıkardığımız güzel işler için ücret alırız

Web Tasarım ve SEO ücretleri konusu çoğu kişinin kafasını karıştırabilir. Aslında hiçte öyle değildir. Yapılan işin yani ortaya konulan emeğin, güzel meyve veren sonuçları için Web Tasarım ve SEO ücretleri şu şekildedir diyebiliriz

Web Tasarım ve SEO ücretleri

  1. Logonuzun üretimi 50 ₺ ile 250 ₺ arasındadır (Bizim üretim kapasitemiz ile)
  2. Tema ve görselleriniz için web masterınız ödeme yaptığından dolayı bunun için size yaptığı hizmetin 150 ₺ sini buna sayacaktır.
  3. Günümüzde tüm premium temalar etkileşimsel (responsive) ve mobil uyumlu olduğu için buna pek bir şey ödemezsiniz.
  4. SSL sertifikası host hizmeti beraber gelir ve ücretsizdir.
  5. Host (barındırma) hizmeti için web masterınız aldığı paranın yaklaık 100 ₺ sini buna ayrıcaktır
  6. Özgün içerikleriniz için minimum 50 ₺ web masterınızın bir bütçe ayırması gerekmektedir. SEO uyumlu bir yazı, eğer istenen kalkiteyi veriyorsa minimum 10 tl ve 25 tl arasında değişiklik gösterecektir.
  7. Yurtdışı host hi,zmeti alacaksanız (2 dilli siteler için) 100 tl bunun i,çin ayrılacaktır.
  8. Bunlara ek olarak bir web master tüm bu bileşenler ile bir ürün ortaya çıkardığında sizden hakkı olarak 400 ile 500 tl arasında minimum bir ödeme talep eder.

Web Tasarım ve SEO ücretleri için saydığımız maddeler kurumsal, 2 dilli kurumsal, e-ticaret ve 2 dilli e-ticaret siteleri için doğrudur. Tabi daha kapsamlı projeler için daha fazla bilgi ve emek gerekeceği için fiyatlandırmasıda daha çok olacaktır.  Burada bahsedilen Web Tasarım ücretleri başlangıç seviyesidir.