Site Logo nuz Markanız İçin Neden Önemlidir?

Kalabalıklardan Sıyrılın!

Site logo nuz, sizleri sektörünüzde ki bir dolu kurumun, kuruluşun vb . hepsinin önüne geçmenize yardımcı olur. Sektörünüzde ki tüm rakipleriniz pastanın bir yarısını bölüşmekte iken, pastanın diğer yarısının nasıl bu kadar bereketli ve lezzetli olduğundan haberleri olmayabilir. Tüm taklitler aslını yüceltirken, siz diğer tüm rakiplerinizden farklı ve etkili yöntemlerinizi konuşturun.

  • ­Ticaretiniz için etkili ve görsel yönü canlı bir site Logonuz
  • ­Sizi kalabalıklardan ayıran ve marka yapan ve
  • ­Sizi sektörünüzde ki en gözde kurum yapacaktır.

Hangi sektörde olursanız olun Mimoza Bilişim sizlere markanızı en güzel yansıtacak en etkili logo çalışmasını üretir. Üstelik diğer tüm tasarım ve içerik hizmetleriniz ile birlikte aynı gün. Tamamen lisanslı araçlar ile saatler içerisinde aynı gün teslim site logo ürününüzü teslim alırsınız.

Ücretsiz Görüşme Sağlayın

Mimoza Site Logo Tasarım Süreci

LOGO tasarım sürecimiz size sektörünüzle uyuşan en harika ürünü ortaya çıkarır.

Keşif

LOGO tasarım sürecinizde ilk olarak sektörünüz ile ilgili trend anlayışları gözden geçiririz. Sektörünüzde sizi öne çıkaracak soyut anlam ve şekilleri, somut şekil ve anlatımlara dönüştürürüz.

Kullanacağımız araç ve programlara karar veririz. İşinizin teslim alınma zamanlamasına göre keşif zamanımız 2 saat ile 1 gün arasında değişmektedir. Mimoza Bilişim mükemmellik için çalışır. Site Logo

Çizim

Beraber çalıştığımız üç grafik tasarım ekibimiz ile keşif sürecinin ardından çizim sürecine geçilir. LOGO çizimleriniz sektörünüz ile en alakalı soyut ve somut semboller ile oluşturulur. Çizimlerinizde en iyi grafik tasarım programları kullanılır.

Bu süreç işinizin aciliyetine göre 2 saat içerisinde tamamlanır. İstekleriniz doğrultusunda sizden aldığımız geri dönütler ile çizim işleminiz tamamlanır. LOGO & Marka

Dijitalleştirme

Sırada keşif ve çizim işlemlerinde sonra dijitalleştirme sürecimiz devreye girer. Grafiker ekibimizden LOGO tasarımınızı üstlenen grafik tasarımcımız ürününüzü dijitalleştirir. LOGO’nun resim, PDF, vektörel tüm şekilleri ile en iyi grafik tasarım programlarında son haline yaklaşır.

Hazırladığımız LOGO’nuz bulut sistemlerimizde seneler sonra bile ihtiyacınız olacak olsa bulundurulur ve hizmetinizdedir. Dijitalleştirme işlemimiz maksimum 2 saat içerisinde tamamlanır. Sırada renklendirme bulunmaktadır. Site Logo

Renklendirme

Sırada renklendirme işlemimiz vardır. Web sitenizde yada diğer kurumsal kimliklerinizde kullanacağınız asıl renkler ile uyumlu en iyi renk ve renk kombinasyonlarına karar verilir. Kolay görülmek ile beraber, LOGO oluşumunuzda en önemli bölümdür. Çünkü LOGO’nuz en önemli görselinizi oluşturmak ile beraber, ömürlük olması için büyük önem arz etmektedir.

Renklendirme çalışmamız maksimum 2 saat içerisinde sizde geri dönüt almak üzere tamamlanır LOGO & Marka

Final Logo

Tamamen lisanslı Adobe Photoshop ve Illustrator programları ile oluşturduğumuz site logo larınız zevkinize hitap eder. Üstelik müşterilerinizin ve logonuzu gören herkesin ilgisini çekecektir. Ürününüzü yıllar dahi geçse bulut depolama sistemimizden tüm formatlarda talep edebileceksiniz.

Mimoza Bilişim site logo hizmetlerinde, grafik tasarım alanında çığır açmaktadır. Biz tamamen etik değerler ile çalışan, çalışkan bir grubuz. Mimoza Bilişim sizden ancak yaptığı iş için ücret talep eder. Site Logo