Sonuçlarınzı Gerçek Zamanlı izleyin

generic-img

Gerçek Zamanlı Raporlama

Gerçek zamanlı anahtar kelime sıralamalarınızı ve site analitik sonuçlarınızı bizden dilediğiniz zaman isteyin. Sizleri olabileceğinizin ötesinde en üstlere taşıyalım ve sonuçlarını sizlere sunalım.

  • Gerçek zamanlı sonuçlar
  • Anahtar kelime sıralamalarınız
  • Analitik sonuçlarınız
generic-img

Raporlarınızı direkt sitemiz üzerinden ekran paylaşımı ile sunalım

Dilerseniz anlık ekran paylaşımı ile yada ulak yolu ile anahtar kelime sıralamalarınız ve analitik sonuçlarınızı sizler ile paylaşalım.Bizlere direkt sitemiz üzerinden canlı bağlantı ile ulaşabileceğiniz gibi, tüm iletişim kanalları ile ulaşabilirsiniz.

  • Ödüle layık müşteri hizmetleri
  • Gerçek zamanlı ve canlı
  • Dilediğiniz zaman

Projenizi hemen başlatın!

Projenizi bizimle başlatın.

Bizimle Çalışın

Features

Web Site Analizi
Anahtar kelime sıralamalarınızı ve site ziyaretçi sıralamalarınız gerçek zamanlı öğrenin.
Kayıt
Raporlarınızı dilerseniz sizlere video kayıt ile sunabiliriz. Bu yöntemi ilk defa bizim kullandığımız bildirelim
Dönüşüm Optimizasyonu
Sizlerden aldığımız geri dönütler ile projenizi yeniden ele alırız ve en mükemmel sonuçlar için çalışırız

FAQs: Raporlama


Kesinlikle edebilirsiniz. Çalışmamızın tüm aşamalarında olduğu gibi final raporlarımız ile çalışmamızın doğruluğunu  sizlere kanıtlarız.
Evet, hizmetlerimizden dilediğinizi diğerlerinden bağımsız olarakta kullanabilirsiniz.

FAQs: Soru ve Cevaplar


Google adsense online içeriğinizi yayınladığınız genellikle  içerik yöntemleri sistemleri (WordPress vb.) yada sıfır yazılım siteleriniz üzerinden Google’ın reklam verenlerinin reklamlarını yayınlayarak para kazandıran sistemdir. Örneğin; www.english.web.tr benim sitem. Siteme bir miktar içerik girdikten sonra sitemde Google adsense reklamları yayınlayıp para kazanmak için başvurdum. Google sitemde yazılı, görsel, link ve arama motoru formatlarında reklamlarını yayınlamak üzere bana izin verdi. Bugün ilgi alanlarında web siteleri yaparak ayda binlerce yada on binlerce ₺ kazanan insanları duymaktayız.
Google ads Google’ın reklam servisleridir. Sitenizin doğal arama sonuçlarının üzerinde yada müşterinizin ilgisini çekebilecek yerlerde görünmesini sağlar. Mimoza Bilişim’in tavsiye edebileceği tek reklam birimidir. Evet buna sosyal medyada dahil. Yani sosyal medya reklamlarını değil biz en az bire üç kazandıran Google ads reklamlarını öneriyoruz.
SEO İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma terimdir. Anlamı Arama Motoru Optimizasyonudur. SEO web sitenizin arama motorlarında en iyi pozisyonda görünmesi için bir takım ayarlamaları içerir. İlk önce sitenizin içinde ki  SEO ayarlamalarını içerir ki, diğer bölümü ise sitenizin dışında yapılan tanıtımlarıda içerir. SEO’nun bir boyutuna reklam diyebiliriz. Asıl yönü ise arama motorları için optimizasyon demektir.
Barındırma hesabı yada İngilizce’si hosting, sitenizin tüm içerik ve dosyalarının bulunduğu depolama alanıdır. Siteniz burada barınır ve buradan hizmet sunar. Ayrıca web siteniz hosting hesabınız üzerinde çalışır
Alan adınız internet tarayıcınızın adres satırı bölümünde görünen sitenizin ilk adıdır.
Evet, hizmetlerimizden dilediğinizi diğerlerinden bağımsız olarakta kullanabilirsiniz.