Göz Alıcı Mobil Uygulama Tasarımları

Mobil Uygulamanız İşletmenizin Can Kemiğidir

Mobil Uygulama Tasarımı ticari portfölyonuzun vazgeçilmez bir parçasıdır.Farklı işletmeler bulundukları sektöre, kullandıkları üretim yöntemlerine ve hizmet ettikleri müşteri portföyüne göre çeşitli stratejiler geliştirmektedir. Kullanılan yazılım ürünlerinin bu stratejilerle uyumlu olması süreçlerin daha düzgün ve sorunsuz gerçekleşmesi için önemlidir. İşletme stratejinizi hazır uygulamalara göre değil kendi özgün ve harika mobil uygulamanızı devreye sokarak geliştirin.

  • ­Müşterilerinizle doğrudan iletişim kurabileceğiniz mobil uygulama tasarımı.
  • ­Farklılık yaratan estetik ve modern tasarım.
  • ­Zekice tasarlanmış pazarlama unsurlarıyla satışlarınızı artırın.

Sektöre mobil yazılım yapma konusunda tecrübeli ekibimizle birlikte şirketinizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek mobil uygulamaları istekleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Yeni teknolojilerin yardımıyla iş süreçlerine olumlu katkıda bulunduğumuz şirketler arasına siz de katılın. Mobilin avantajları ile iş süreçlerinizi en hızlı şekilde istediğiniz her yerden takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Görüşme Sağlayın

Uygulama Tasarım Sürecimiz

Kapsamlı uygulama geliştirme stratejimiz işiniz için kusursuz uygulamayı geliştirmemizi sağlar

Keşif

Mobil uygulamanızı iş akışınıza en uygun şekilde tasarlayabilmek için şirketiniz ile aktif iletişim halinde oluruz. Hem güncel hem de gelecek ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılandığından emin olabilmek adına araştırma ve tespit süreçleri işletiriz. Siz değerli sektör çalışanları ile olan iletişimimiz ve sıkı bir çalışmanın ardından uygulamanın hangi sorunlara çözüm getireceğine karar verilir. Site Logo

Taslaklar

Mobil uygulamanızın genel işlevsel hatları belirlendikten sonra bu adımda uygulamanızın nasıl görüneceği ile ilgili taslak çizimlerimiz başlar. Burada hedef uygulamanın hem güzel görünmesi hem de işlevselliğinin yüksek tutulmasını sağlamaktır. Uzman grafik tasarım ekibimiz kullanım kolaylığı sağlayacak olan şık arayüz tasarımını bu aşamada gerçekleştirerek beğeniye sunacaklardır.

LOGO & Marka

Dijitalleştirme

Tasarımın şekillenmesi ve son halini almasının ardından gerçekleşmesine karar verilen tasarımların sanal ortamda oluşturulması aşamasına gelinmektedir. Bu aşamada da uzman grafik tasarımcılarımız kullanım ve estetiğe en uygun şekilde tasarımlarını dijital ortama taşıyacak ve kullanıma hazır hale getirilecektir. Her bir aşamada olduğu gibi işlev ve estetik özenle gözetilerek en iyi kalitede iş için büyük titizlikle çalışmaktayız.

Site Logo

Renk

Mobil Uygulama Tasarımı ‘nın önemli bir parçası olan hakim renklerin seçimi bu adımda gerçekleştirilmektedir. Şirketin bulunduğu sektör, uygulamanın türü gibi etkenler göz önünde bulundurarak çeşitli renk paletleri arasından uygun olanı özenle seçilir. Renklerin insanlar üzerinde çeşitli hisler uyandırdığı gerçeğinin bilincinde olan firmamız bu aşamayı da diğer aşamalar gibi titizlikle yürütür.

LOGO & Marka

Uygulamanın Teslimi

Uygulama gerekli olan bütün adımlar titizlikle gerçekleştirildikten sonra her türlü koşulda istenildiği gibi çalışıldığından emin olmak için test edilecektir. Bu testler sonucunda çeşitli hatalar gözlenir veya tasarımsal eksiklikler tespit edilirse bunlar giderilecektir. Sıfır hata politikasıyla çalışan firmamız uygulamanın nihai sürümünden önce bütün eksikliklerinin giderilmesi konusunda önemle durur. Site Logo

Öne Çıkan Mobil Uygulama Tasarımı Çalışmalarımız