Mobil Odaklı Tasarım

Mobil Uygulamalar İşletmenizin Yeni Stratejisi

İnternet kullanıcıların yarısı internete mobil cihazları üzerinden bağlanmayı tercih etmektedir. Mobil cihazlar ve mobil uygulamalar en az internet siteleriniz kadar önemlidir. Hatta bazen çok daha önemli. Mobil uygulamalarınız üzerinden gerçekleştireceğiniz mobile özel indirimler sayesinde satışlarınızı çok daha arttırabilir müşteri sadakat oranlarınızı en üst düzeyde tutabilirsiniz. Sizlere mobil uygulamalar sayesinde daha çok kazanmayı veya firmanızın ihtiyaçlarına kolay ve hızlı bir çözüm getirmeyi vaat ediyoruz.

  • ­Müşterileriniz ile doğrudan iletişim.
  • ­Modern tasarımlar ile dikkat çekin.
  • ­Mobil odaklı satışlar ile karlılığınızı arttırın.

Mobil uygulama geliştirme konusunda uzman ekibimiz sizlere ihtiyacınız olan uygulamayı en kısa sürede gerliştirmeyi vaat ediyor.

Ücretsiz Görüşme Sağlayın

Mobil Uygulama Geliştirme Sürecimiz

Mobil uygulama geliştirme süreçlerimiz işiniz için en iyi uygulamaları geliştirmek üzerine kurgulandı.

Danışma

İşinizi ve iş süreçlerinizi sizden daha iyi kimse bilemez. Biz de bu gerçeği bilerek sizlere sunmak istediğimiz mobil uygulamanın geliştirme sürecine sizleri de dahil ediyoruz. Uygulamayı kullanacak olan sizlerin ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde anlaşıldığından emin olmalıyız. Bu adımda sizlerin neye ihtiyacı olduğunu en doğru şekilde birlikte araştırıyor ve kurgumuzu bunlara göre gerçekleştiriyoruz.

Site Logo

İşlev Şeması

İhtiyaçlarınızı belirledik. Şimdi sıra bunları mobil uygulamaya nasıl geçireceğimiz kısmına geldi. Uygulamanızı kodlamaya geçmeden akış şemaları çizerek uygulamanız içinde çalışacak olan algoritmaların en doğru şekilde çalıştığından emin olmak istiyoruz.

LOGO & Marka

Uygulama Teslimi

Uygulamanızı size teslim etmeden önce çeşitli testlerden geçiriyoruz. Bu testler uygulamanın kullanımı esnasında karşılacağı durumlara nasıl tepki verdiğini ve doğru çalıştığını görmek için gerçekleştiriliyor. Sizler için gerçekleştirdiğimiz bu testler sayesinde uygulamanızı kullanırken sorun yaşamayacaksınız.

Site Logo

Öne Çıkan Uygulamalarımız