Hakkında

Mimoza Bilişim başladığı her işi 100 yılın projesi olarak ele almaktadır. Kısa vadeli amaçlar bize göre değil diye düşünmektedir.

Mimoza Bilişim Genel

2 yıldır sürdürmekte olduğumuz web tasarım ve SEO çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimize güzel deneyimler kazandırmış olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.Mimoza ismini nereden esinlendiğimizi merak ediyorsanız hemen belirtelim. Mimoza hem çok onurlu vede güzel bir bitki ve çiçektir. Onurumuzu ortaya çıkardığımız işlerin güzelliğinden aldığımız gibi bu güzellik ile her mevsimi  bahar gibi yaşayan bir ekibiz.

Üç arkadaş karar verdiğimiz Mimoza ismi aynı zamanda SEO uyumludur. Daha önceleri çok fazla kullanılamadığı gibi bu isim ile markalaşmayı istemekteyiz.

Mimoza Bilişim Genel

Misyonumuz

Dürüst ol ve asla hak yeme olan düsturumuz aslında misyonumuzun özünü teşkil etmek ile beraber aynı düstur ile hareket etmekteyiz.

Vizyonumuz

Ortaya koyduğumuz eserler ile bir gün bile övünmeyerek, her zaman ilk günkü heyecanımızı koruyarak işlerimize devam ediyoruz. Hedefimiz uluslar arası bir firma statüsünde hatırı çok sayılır bir Web tasarım ve SEO şirketi olmaktır.

Hakkımızda Daha Fazlasını Öğrenin

Mimoza Bilişim İlk Günlerinden Bu Yana Bir Ekip Ruhu İle Çalışmayı İlke Edinmiştir.