Çarpıcı Grafik veya Baskı Tasarımı

Farklılaşma Fırsatı

Görselliğin çok önemli olduğu günümüz dünyasında, insanları en çok ve en hızlı etkileyen şeyin gördükleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İster ticari ister kişisel sebeplerden olsun sizi temsil eden kaliteli görsel bir içeriğin sizi başkalarından ayırması içten bile değil. Yaratıcı ekibimizle hangi amaçla olursa olsun ister dijital ister baskı formatında hazırladığımız çeşitli görsellerle size farklılaşma fırsatı sunuyoruz.

  • ­Dikkat çeken tasarım.
  • ­Sizi farklı kılacak modern tasarım.
  • ­Rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayan müşteri odaklı tasarım.

Alanında tecrübeli tasarım ekibimizle ihtiyacınız olan dijital ve baskı tasarımlarınızı 1 gün gibi kısa bir sürede tamamlıyoruz. Hızın çok önemli olduğu günümüzde işlerinizin en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirmek için bizi tercih edin.

Ücretsiz Görüşme Sağlayın

Grafik Tasarım Sürecimiz

Kapsamlı grafik tasarım sürecimiz şirketiniz için kusursuz bir tasarım vadediyor

Keşif

İhtiyacınızın ne olduğunu tespit edip size en uygun tasarımı en kısa sürede sunmak bizim işimiz. Tasarımın ilk adımı ihtiyaçlarınızın doğru belirlendiğinden emin olarak sektörde buna uygun örnekleri çıkartmak. Derinlenmesine araştırma yöntemlerimizle ihtiyacınız olanı kısa sürede tespit ediyoruz.

Site Logo

Taslaklar

Neye ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra bu adımda ihtiyaçlarınıza yönelik taslaklar oluşturuyoruz. Araştırmalardan çıkarılan önemli noktaları tasarımda tatbik etmek ve nasıl uygulanabileceğini çözmek için çeşitli taslaklar hazırlıyoruz. En iyisini tasarlayabilmek için birçok taslak üzerine çalışıyoruz.

LOGO & Marka

Dijitalleştirme

Taslaklar arasında ihtiyacınıza en uygun olanı belirledikten sonra tasarımınızı nihai aşamaya getirmeye çok yaklaştık! Tasarımınızı hangi ortamda kullanmak istiyorsanız ortama uygun şekilde hazırlıyoruz. Bu internet ortamı veya baskı ortamı olabilir. Grafik tasarım ekibimiz farklı ortamlar için en uygun tasarım ve çıktı ayarlarını sizler için hazırlıyor.

Site Logo

Renklendirme

Dijital ortama aktarılan tasarımınızın sizi en iyi şekilde ifade edebilmesi için en doğru şekilde renklendirilmesi önemlidir. Tasarımınızın en iyi şekilde renklendirilmesi için renklendirme konusunda uzman grafik çalışanlarıma yönlendiriyoruz.

LOGO & Marka

Tasarımın Teslimi

Tasarımınıza ilgili süreçleri titizlikle uyguladıktan sonra nihai halini alıyor ve sizin beğenilerinize sunuluyor. 1 gün gibi kısa bir sürede bütün aşamalardan ustalıkla geçirilen tasarımınız arzu ettiğiniz kullanım alanı için son gözden geçirmeler ile size teslim ediliyor.

Site Logo