Görsel Pazarlama Çıkış Noktanız

Görsel Pazarlama ile Marka Bilinirliğinizi Arttırın

Görsel pazarlama müşterilerinize şirketiniz ile ilgili daha çok şey anlatmanızın en ilgi çekici yollarından biridir. Çeşitli infografikler veya görsel hikayeleştirme yöntemleri ile müşterlerinizin markanız hakkında olumlu düşüncelerinin artmasını sağlayacaktır. İnsanların şirketiniz hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olurlarsa, şirketinizi o kadar çok içselleştireceklerdir. Müşteri sadakatinizi arttırmak satışlarınıza olumlu yönde etki edecektir. Sizler için görsel pazarlamaya uygun grafikler tasarlıyoruz.

  • ­Şirketinizi anlatan iyi yazılmış görsel içerikler.
  • ­Tasarımı ile göz dolduran infografikler.
  • ­Müşteri güvenilirliğini arttıran içerikler.

Tecrübeli yazar ve grafiker ekibimiz müşterileriniz ile en iyi dialoğu kurmanız için çok güzel tasarımlı görselleri oluşturuyorlar. En kısa sürede ihtiyaçlarına yönelik içeriklerin oluşturulma sürecimizden aşağıda bahsediyoruz.

Ücretsiz Görüşme Sağlayın

Görsel Pazarlama İçeriği Sürecimiz

Tecrübeli ekibimiz ile en kaliteli içerikleri en hızlı şekilde üretiyoruz.

Araştırma

Oluşturacağımız görselin içeriğini hazırlarken müşterilerinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Müşteri portföyünüzün ne istediğiği konusunda dikkatle araştırmalar yapıyor ve notlar çıkarıyoruz. İlerleyen adımlarda bu araştırmaları göz önünde bulundurarak yaptığımız çalışmalar en iyi sonucu almamız için bize yol gösteriyor.

Site Logo

Strateji

İçerik stratejimizi yukarıda yaptığımız araştırmalara göre hazırlıyoruz. Müşterilerinizin ne istedikleri burada bize yol gösterici oluyoruz. Müşteri portföyünüzün hangi konulara daha çok ağırlık verdiği bizim stratejimizi de nasıl geliştireceğimizi belirlemekte. İçeriğimizin hangi konular üzerinde yoğunlaşacağı stratejisini uzman ekibimiz ile en doğru şekilde karar veriyoruz.

LOGO & Marka

Tasarım

Hakkınızda hangi bilgilerin nasıl verileceği çalışmaları önceki adımlarda gerçekleştirildikten sonra bu adımda içeriğinizin estetik görünümü sağlıyoruz. Uzman grafik ekibimiz içeriğinizin iyi görünmesi için titizlikle çalışıyorlar. Renklerin ve diğer görsel unsurların uyumunu sağlıyorlar.

Site Logo

İçerik

Tasarım aşamasından sonra içerik yazarlarımız içeriğinizin metin yazımlarını gerçekleştiriyorlar. SEO tekniklerine uygun olarak gerçekleştirilen bu yazılar arama motorları sonuçlarında en yukarılarda çıkmanızı sağlıyor. Bunun yanında müşterleriniz için en uygun metinleri yazan ekimiz satışlarınızı en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyorlar.

LOGO & Marka

Teslim

Bütün adımları titizlikle yerine getirdikten sonra her şeyin yolunda olduğundan emin oluyoruz. Süreçle alakadar olan bütün ekip üyelerimiz her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için işlerini tekrar gözden geçiriyorlar. Bu sayede herhangi bir sorun olmadığından emin oluyoruz. Artık içeriğiniz yayınlama için hazır.

Site Logo

Case Studies

Los Marineros

Proin faucibus, nunc vitae hendrerit mollis, eros erat congue odio, sollicitudin aliquam nisi arcu a diam. Vivamus fringilla risus diam, ac mollis felis ultricies faucibus.

VIEW DETAILS

InfluxData

Sed lacinia urna quis purus aliquam volutpat. Suspendisse sagittis elementum dui, ut feugiat dolor luctus vitae. Morbi pellentesque, ipsum ut condimentum tristique, odio massa hendrerit.

VIEW DETAILS