Etkili eTicaret Siteleri

Çevrimiçi Satışa Başlayın

Dijital dönüşümün dışında kalmayın. E-ticaret siteniz sayesinde geleneksel ticaret etkinliklerinizi sürdürürken yenilikçi e-ticaret yöntemleri ile gücünüze güç katın. Satışlarınızı internete taşıyarak ulaşabileceğiniz müşteri ağınızı genişletin. Bu konuda size yardımcı olacak yenilikçi, işinize uyumlu ve kolay kullanım sunan e-ticaret sitelerini sizin için tasarlıyoruz.

  • ­Müşteri portföyünüzün ilgisini çekecek özel tasarım.
  • ­Farklılık yaratacak yenilikçi ve güzel tasarım.
  • ­Kendi satış stratejinize uygun özelleştirilmiş e-ticaret sitesi.

İhtiyacınız olan siteyi 1 gün gibi çok kısa bir zamanda kullanıma hazır hale getiriyoruz. Zaman kaybetmeden satışlarınıza başlayabilir. İşinizi sanal ortama uyum sağlama sürecini en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ile e-ticaret sitenizi en uygun şekilde hazırlamaya hazırız.

Ücretsiz Görüşme Sağlayın

e-Ticaret Sitesi Geliştirme Sürecimiz

Geliştirme sürecimiz firmanız için en uygun e-ticaret sitesi ortaya koymak üzere hazırlanmıştır.

Araştırma

Firmanızın dahil olduğu sektör ihtiyaçlarını belirlemek ve müşteri ağınızı en iyi şekilde analiz etmekle işe başlıyoruz. Bu aşamada edindiğimiz bilgiler size tasarlayacağımız e-ticaret sitesinin en verimli olması için oldukça gereklidir. Siz firma sahipleri ile de karşılıklı yaptığımız fikir alışverişleri sonrası e-ticaret sitesinin nitelikleri bu adımın sonunda net çizgilerle ortaya çıkmış olacaktır.

Site Logo

Şema Tasarımı

Bu adımda yukarıda belirlenen niteliklerin e-ticaret sitesi üzerinde nasıl işleyeceği ile ilgili işlev şemaları tasarlanacak. Şemaların tasarımı tecrübeli ekibimiz tarafından sorunlardan kaçınılacak şekilde kullanım kolaylığı ve performansı yüksek olacak biçimde gerçekleştirilecektir. Bu sayede sitenin kullanımı ile ilgili çıkacak olan sorunların ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.

LOGO & Marka

Site Teslimi

Gerekli bütün süreçlerden geçtikten sonra siteniz muhtemel bütün durumlar için test edilir. Bu testler süresinde herhangi bir hata veya sorun var mı diye detaylı olarak gözlenir. Eğer herhangi bir sorun çıkarsa ilgili ekip arkadaşlarımız vasıtasıyla teslimden önce giderilir. Bu sayede size kusursuz bir site teslimi sağlanır. Web sitenizin kullanımını sizlere öğretir, hatta siz hiç bir şeye karışmak istemezseniz biz tamamen yönetebiliriz.

Site Logo

E-Ticaret Sitelerimizin Özellikleri

Odaklatma
Ürün Açıklamaları
Ürün Filtrreleme
Alışveriş Sepeti
Kargolama
Sanal Poslar