Mimoza Bilişim Zonguldak Web Tasarım da 1.

Zonguldak Web Tasarım
83 / 100 SEO Score

Zonguldak Web Tasarım da Mimoza bilişim web tasarım, SEO, içerik, grafik tasarım ekibi olarak tüm Türkiye’ye verdiğimiz hizmetle beraber Zonguldak ve ilçeleri ile yakın çevresinde de yüz yüze görüşerek  Web tasarım hizmeti veriyoruz. Ben Mimoza Bilişim ekibini yöneten Onur Kalafat. KDZ Ereğli doğumluyum. Mimoza Bilişim’in yaptığı tüm hizmetlere benimle Zonguldak ili ve çevresinde direkt iletişim kurarak web tasarım işlemlerinizi yaparız. Zonguldak ve çevresinde Mimoza Bilişim sizlere ne gibi  hizmetler sunuyor anlatalım.

Zonguldak Web Tasarım Hizmetleri (Mimoza)

Eğer maddeler halinde sıralarsak;

  1. Web sitenizi istediğiniz standartlarda göze hoş, etkileşimsel (responsive) bir şekilde hazırlarız.
  2. Web sitenizin her şeyden önce hızlı çalışması için gerekli çalışmaları yaparız.
  3.  Web siteniz mutlaka mobil uyumlu olarak hizmete sunulur.
  4. Web sitenizde kesin koşul olarak premium ve lisanslı şablon/tema kullanırız.
  5. Web sitenizde için aldığımız diğer bir koşul ise lisanslı ve sadece sitenize özgü görsel kullanmamızdır.
  6. Web sitenizin görselleri bakımından diğer bir kıstasımız ise resimlerinizin seo ayarlamalarını yaparız (Google vb. arama motorlarında site bağlantılarına yakın bir şekilde görsel aramalarından da sitenize ulaşılmaktadır. Biz bunları mutlaka göz önünde bulundururuz.)
  7. Görselleriniz web sitenizin hızını azaltmayacak şekilde tarafımızdan optimize edilir.
  8. Sizin için en az bir youtube video reklamı yaparız. Buradan sitenize link çıkışı sağlarız. (Web site ve görsel ayarlamaları kadar önemli diğer bir kıstas video aramalarıdır.
  9. Temel web sitesi paketimizde sitenize en az 10 adet SEO uyumlu (arama motoru optimizasyonu yapılmış) özgün içerik sağlarız.

Zonguldak Web Tasarım (Mimoza Bilişim) olarak KDZ Ereğli ilçemizde şimdiye kadar yaptığım 3 projemizde gayet başarılıdır.

Zonguldak ve çevresi için yaptığımız 4 proje örneğimize şu şekilde ulaşabilir siniz. Halen Zonguldak için çalıştığımız 2 projemiz daha vardır. Bir tanesi uluslararası inşaat ve diğeri network sitesidir. Bu projelerimizi bitirdiğimizde paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

www.zonguldakkombiklima.com (Kombi servis)

www.sezaikalafat.com.tr (Psikoloji danışmanlık)

www.pdr.gen.tr (psikoloji blog)

www.ereglicilingir.com (Çilingir web sitesi)

Diğer tüm çalışmalarımızı hizmetlerimiz bölümünden inceleyebilirsiniz. Mimoza Bilişim Zonguldak Web Tasarım olarak hizmet vermesinin sebebi siz değerli müşterilerimizle Zonguldak ili, ilçeleri ve çevre illerinde birebir görüşme imkanı bulabilmemizdir. Bir Zonguldak’lı olarak Zonguldak’ın tüm ilçeleri ve çevre illerinde bağlarımız ve arkadaşlıklarımız mevcuttur. Örneğin Bartın’da 4 yıl yaşadım. Karabük, Kastamonu, Düzce ve Bolu’da bulundum. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanmaktayız. Gücümü doğruluk ve dürüstlüğümden aldığım için kendime olan güvenim her zaman tam olmuştur. Sizin güveninizi kazanmak ise en büyük mutluluğum. İçinde bulunduğumuz Bahar mevsimi ve Türk Dünyasının bayramı Nevruzunuzu kutlar, işlerinizde başarılar dilerim. Başarınıza ise ortak olarak güven dolu işler çıkarmamızı sizlerle birlikte temenni ederim. Dünyamızın en çok ihtiyaç duyduğu şey olan barışın her zaman içinizde ve beyninizde yaşamasını, Kalplerimizin en çok ihtiyacı olan sevginin ise sizden hiç ayrılmamasını ve güven ortamında dostluklarımızın kurulması dileği ile.

Zonguldak Web Tasarım
Zonguldak Web Tasarım

ZONGULDAK’LI HEMŞEHRİLERİMİZE ÖZEL ALIŞVERİŞ NINDA KULLANMAK ÜZERE % 20 YENİ YIL 2020 PROMOSYONUMUZ İÇİN PROMOSYON KODU 67ZONGULDAK67 KULLANMAYI UNUTMAYINIZ.*

*Kupon kullanımı Zonguldak'ın düşman işgalinden kurtuluşu olan 21 Haziran tarihine kadar geçerlidir.

About the Author

Leave a Comment

submit loader