Zonguldak SEO Ajansı

Merhabalar sevgili mimoza blog okurlarım. Türkiye’nin her bölgesine olduğu gibi aynı zamanda Zonguldak ili ve ilçeleri ile Batı Karadeniz  bölgesinde de SEO Ajansı olarak hizmet veren Mimoza Bilişim’den ben Onur. Zonguldak ili ve ilçeleri ile Batı Karadeniz bölgesini ayrı dan belirttik çünkü siz değerli müşterilerimiz ile yüz yüze görüşme imkanımız bu alanda çok daha fazladır. 2 yıldır devam ettirmekte olduğumuz Web tasarım ve arama motoru optimizasyonu (İngilizce kısaltması SEO) çalışmalarımızda gayet başarılı sonuçlar aldık. Yolumuza müşterilerimizden aldığımız başarılı sonuçların verdiği motivasyon ile emin adımlarla ilerlemekteyiz. Belki henüz bir şirketimiz yok, yada ayda en fazla 1 iş alabilmek deyiz. Fakat bu bizim motivasyonumuzu dahada artırıp bilgi birikimimizle sizlere hizmet adına Zonguldak SEO Ajansı olarak hizmet etme motivasyonumuzu artırmakta. Bu noktada aklıma Bernard Shaw’ın bir sözü geliyor.


Yaptığım 10 şeyden 9’unun başarısızlıkla sonuçlandığını gördüm gençken, başarısız olmak istemiyordum, onun için bende 10 kat fazla çalıştım. 

George Bernard Shaw

Bununla beraber kısa süre içerisinde bize ulaşan yada ulaşabildiğimiz müşterilerimiz için güzel sonuçları olan SEO hizmetleri sunduk. Başladığımız işleri asla yarıda bırakmadık. bunun için çalışmalarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ben başarılı bir özgeçmişe sahip bir hemşehrinizim ve başladığım her işte mutlaka ses getirdim. Özgeçişim ile ilgili tüm bilgileri kişisel web sitem olan www.onurkalafat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Zonguldak SEO Ajansı Olarak Mimoza Bilişim Sizlere Şu Hizmetleri Sunuyor

  • İnternette ve mobil cihazlarda bulunabilmeniz için en etkili anahtar kelimeler belirlenir.
  • Eğer daha evvel yoksa bu anahtar kelimeler çevresinde web siteniz hazırlanır.
  • İnternette ve mobil cihazlarda bulunmanız için bu anahtar kelimeler etrafında en iyi içerikler hazırlattırılır.
  • Web sitenizin Google search console ayarları yapılır.
  • Sitenizin takibi amacıyla Google Analitik ayarlamalarını yaparız.
  • Siteniz için ücretsiz SSL sertifikasını yükleriz
  • Dilerseniz sizin için Google benim işletmem kaydınız yaparız.
  • Sizlere sunduğumuz hizmetin doğruluğunu test eden raporlarını sizlerle paylaşırız.

Zonguldak SEO ajansı ünvanında iddialıyız. Siz değerli Zonguldak ve ilçelerindeki hemşehrilerimiz için en iyi hizmeti sunacağımıza eminiz. Web tasarım taban ücretimiz 750 ₺ dir. Bununla beraber aylık SEO ücretimiz 500 ₺ dir. Ayrıntılar için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşınız. Yada hemen arayınız 0 539 262 35 79 .

Zonguldak SEO Ajansı Sizleri İstediğiniz Yere Taşır

About the Author

Leave a Comment

submit loader