Emlak Web Sitesi Tasarımı

Herkese merhaba sevgili mimoza blog okurları. Mimoza Bilişim tüm web alanında olduğu gibi Emlak Web Sitesi Tasarımı alanında da siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Emlak sektörü diğer tüm sektörlerden öne çıkan bir özellik sunmaktadır. Özellikle ülkemizin bir turizm cenneti olması ve zaman zaman ilden ile taşınmak zorunda kalan memur halkımızın ihtiyaçları devamlı şekilde bu sektörü ayakta tutmaktadır. Biz konuyu kısa tutarak Emlak web siteleri için sizlere sunmayı istediğimiz hizmetlerimizden bahsetmek istemekteyiz.

Emlak Web Sitesi Tasarımı örneklerimizi vermeye başlamadan önce sizlere sunduğumuz/sunacağımızın hizmetlerin kalitesi ile başlamak istiyoruz.

  • Web sitelerimizin hepsinde lisanslı materyaller kullanmaktayız.
  • Sizler için yaptığımız tüm web sitelerinde özgün ve göze hitap eden görseller kullanıyoruz.
  • Sitelerimizin düzenli yazılım güncellemelerini yapıyoruz. Böylece güvenliği hat safhada tutmaktayız.
  • Sitelerinizin düzenli yedeklerini alıp, dilerseniz yedek almayı sizlere de öğretiyoruz.
  • Şifrelerimizi en güvenli düzeyde seçip özen ile saklıyoruz.
  • Her şeyden önemlisi sitelerinizin arama motoru görünürlüğünü en üst düzeyde sağlamaktayız.

Şimdi dilerseniz Emlak Web Sitesi Tasarımı  Örneklerimizi Verelim.

Bu ve benzeri bir dolu şablonda / temada web sitelerinizi seo uyumlu ve tabi ki tamamen Türkçe yada İngilizce diğer dil destekleri ile sizlere sunmaktayız.

Home 1

Emlak web sitenizin tasarımını bizlere yaptırmak isterseniz her zaman sizlerin yanındayız. Ayrıca bunlarla birlikte sitenizin SEO (iç seo-dış seo) ayarlamalarını da belli bir ücret karşılığında yapmaktayız.  SEO İngilizce “Search Engine Optimization” ifadesinin kısaltılmış halidir. Bu terimin Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu”‘dur. Yani sitenizin arama motorlarında en iyi şekilde görünmesi için iç link inşaası ile birlikte sitenize sitenizin dışı alanlardan tanıtım yazısı, reklam hizmeti vs. de sağlamaktayız. Bununla beraber sitenizin Google ve diğer arama motorlarında en iyi yerlerde görünmesi bizim işimizdir. Biz bu hizmeti sizlere garantili olarak sunmaktayız.

Sitenize en iyi grafik tasarım uygulamaları ve programları ile görseller sağlamaktayız. Emlak Web Sitesi Tasarımı  alanında sizlere en iyi hizmeti sunacağımıza garanti verebiliriz. Bu alandaki 10 yılı aşkın tecrübemiz ve 2 yıllık aktif çalışmalarımız ile devamlı surette hizmetinizdeyiz.

Bizlere duyduğunuz güven için sizlere teşekkür ederiz. Yaklaşan yaz mevsiminin çocuklarımız sağlığı ve toplumların barışı için hayırlı ve faydalı olmasını diliyoruz.

About the Author

Leave a Comment

submit loader