Blog

Almanya Web Tasarım da 1 Numara Hizmet

Almanya Web tasarım
Almanya Web Tasarım
Almanya Web Tasarım

Almanya web tasarım ajansları arasında yerimizi almış olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Mimoza bilişim Almanya’da yaşayan özellikle Türkler ve tabi ki Almanlar için 1 numara web tasarım ajansıdır. Bunun nedeni ise işimize verdiğimiz önemin yansımaları olan profesyonel iş anlayışımızdır. Tüm kullandığımız araç ve materyeller lisanslıdır. Tümü projeleriniz adına lisanslanmaktadır. Hem web tasarım ve hemde SEO (Google vb. arama motorlarında öne çıkma çalışması) ile beraber, mobil aplikasyon, görsel (grafik tasarım vb. bir dolu çalışmamız ile beraber Almanya’daki müşterilerimizin hizmetindeyiz. Restoranlar, Döner ve ızgara salonları işleten Türk vatandaşlarımız ile beraber hasta bakımı, tıp, ve her hangi bir alanda olan tüm Almanya‘daki web projeleri için hazırız.

Almanya Web Tasarımda Neden Mimoza

Mimoza Bilişim işini ciddiye aldığını gösteren kanıtları sizler ile paylaşalım.

Almanya İçin
Almanya İçin
  • Web siteniz için kullandığımız tüm materyeller projeleriniz adına lisanslanır.
  • Web tasarım alanında ki bilgi ve tecrübemiz ile kanun ve yönetmelik bilgisine sahibiz ve bilmediklerimizi ise araştırırız.
  • Web sitemizde bulunan koşul ve şartlar sayfamız tüm kullanıcılarımız için geçerlidir. Her koşulda tüm kullanıcılarımız kanuni haklarını kullanır.
  • Özellikle İngilizce olmak üzere Almanca alanında iletişim kurma ve içerik yazma yetisine sahibiz.
  • Şimdiye kadar ortaya koyduğumuz bir dolu başarılı çalışma ile beraber, Almanya için başladığımız hasta bakım projemiz yakında yayına girecektir. Çalışmalarımız portfölyo sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
  • Almanya web tasarım çalışmalarımızda tüm çalışmalarımızda olduğu gibi site için SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışması için ayriyetten ücret talep etmiyoruz.

Almanya Web Tasarım İçin Kullandığımız Teknolojiler

Web tasarım projeleriniz için genelde her proje için uygun olan WordPress teknolojini yaygın olarak kullanıyoruz. İsterseniz bizlere alan adınızı ve host hizmetiniz ile her hizmeti devredebileceğiniz gibi, istediğiniz hizmetide ayrı ayrı alabilirsiniz. WordPress teknolojisi yanında tüm arayüzler ile çalışma tecrübemiz bulunmaktadır. Şimdilik sıfır yazılım projeler yapmıyoruz. Fakat kullandığımız tema/şablonlar tamamen projeniz adına lisanslıdır. Bu şablon ve temalar sizlerin isteği üzerine editlenir ve özelleştirilirler.

  • Envato Elements lisanslı ürünleri
  • Adobe Full Sürüm ürünleri ve Adobe Cloud (bulut sistemi)
  • WordPress yada istediğiniz bir arayüz. (Joomla, Opencart vb.)

Bunlar ile beraber host hizmetini bizim sağlamamızı isterseniz, Almanya lokasyon host hizmeti sunmaktayız.

Bir Yanıt Bırakın


Your email address will not be published. Required fields are marked *